Прекрасна команда на захисті Вашого здоров'я

Від самого початку ЦМСД задумували як альтернативний центрам, які діють у державних лікарнях та на кшталт центрів сімейної медицини. Але різниця суттєва – у нашому приватному центрі вас можуть супроводжувати від самого народження, і широкий спектр медичних послуг під одним дахом буде забезпечений. Комфортні кабінети та досвідчені лікарі – невід’ємний атрибут ЦМСД. Індивідуальне ставлення до клієнта, уважність та людяність, порядність – основні риси наших фахівців.

Не менш важливе і місце розташування – центр, поряд із Палацом дозвілля «Листопад».

У ЦМСД можна укласти декларацію як з терапевтом (сімейним лікарем), так і з педіатром. Заклад уклав договір з НСЗУ, ми почали отримувати кошти від держави на надання послуг пацієнтам, які тут знайшли свого лікаря – сімейного чи педіатра.

Всі аналізи можна здати безпосередньо у закладі, не шукаючи діагностичних лабораторій - результати отримати тут же. До слова, у нашому медцентрі здати аналізи обійдеться дешевше (відсотків на 30%), аніж безпосередньо в діагностичній лабораторії, адже ЦМСД не бере кошти за забір крові, наприклад.

Графік роботи
  • Понеділок - п'ятниця
    8.00 – 19.00
  • Субота
    9.00 – 15.00
  • Неділя
    9.00 – 13.00
Контакти
0800 758087
099 4758887
068 4758887
073 4758887
Viber, WhatsApp, Telegram

Відгуки пацієнтів

Я ни одного дня не пожалела, что заключила декларацию с врачом из этой клиники. Здесь всегда вежливый, внимательный персонал. В этом заведение меня все устраивает. )) Желаю им процветания ))
Была у педиатра, и делала детское УЗД, сервис высший пилотаж, доктора внимательные и заботливые! Рекомендую

Наша команда
Шукаєте сімейного лікаря?

ЦМСД надає індивідуальне ставлення до клієнта, уважність, людяність та порядність від фахівців.